Archieven voor maart 2025

GRIP – altijd en overal inzicht in uw energieverbruik 

Energie is een grote kostenpost voor uw vereniging. Meer dan ooit is het noodzakelijk hier grip op te hebben en houden. Grip hebben begint bij inzicht krijgen.

Lees meer

Maak jouw voetbalvereniging klaar voor de toekomst met 50 online workshops van Rabo ClubSupport

Als bestuurder of vrijwilliger zet jij je met hart en ziel in voor jouw amateurvoetbalvereniging. Om je hierbij te ondersteunen, organiseert Rabobank van maandag 24 maart tot en met donderdag 10 april speciaal voor clubbestuurders en commissieleden inspirerende online workshops.

Lees meer

Nieuwe trainerscursus BAV zorgt voor enthousiaste reacties – ‘Ik leer hier alleen maar van’

De Belangenorganisatie Amateurvoetbalverenigingen (BAV) lanceerde onlangs haar nieuwe Kick-Off trainerscursus. De ervaringen van de eerste deelnemers zijn uiterst positief.

Lees meer

‘Met plezier training geven, met plezier voetballen’ – BAV helpt clubs vooruit met nieuwe cursus

De Belangenorganisatie Amateur Voetbalverenigingen (BAV) biedt haar leden vanaf nu een praktische vierdaagse jeugdcursus aan. Mark de Horn, expert achter deze Kick Off-cursus, legt uit hoe zijn methode ouders en vrijwilligers helpt de jeugd langer aan hun vereniging te binden.

Lees meer
1
Op de hoogte blijven van ons laatste nieuws?

Elke maand verstuurt de BAV een nieuwsbrief met het allerlaatste nieuws voor voetbalbestuurders. Zo'n 1.800 mensen hebben zich daar al voor ingeschreven. Vul uw gegevens in en ook u ontvangt ons laatste nieuws in uw mailbox.

'Wie doet de ingewikkelde wetgeving binnen uw club? Daar kan de BAV uitkomst in bieden'

'Clubs moeten eerder de juridische hulp van de BAV inschakelen'

'De positie van de BAV in het voetballandschap zal nadrukkelijker zijn dan in het verleden'

'In de totstandkoming van de nieuwe structuur van de KNVB speelt de BAV een belangrijke rol'