
BAV in actie voor voetbalverenigingen: belangenbehartiging en samenwerking centraal
De Belangenorganisatie Amateur Voetbalverenigingen (BAV) blijft zich actief inzetten voor de ondersteuning van haar leden. Afgelopen periode waren wij op verschillende fronten zichtbaar en betrokken om de stem van amateurverenigingen te laten horen.
Tijdens een bijeenkomst zaterdag 5 april met staatssecretaris Karremans van VWS hebben wij nadrukkelijk aandacht gevraagd voor de impact die het afschaffen van de salderingsregeling heeft op amateurverenigingen. Deze regeling, die voordelig is voor clubs met zonnepanelen, dreigt te verdwijnen. Wij pleitten dan ook voor een uitzondering voor verenigingen, zodat zij hun duurzame investeringen kunnen blijven terugverdienen.
Netwerk versterkt in Flevoland, Overijssel en Utrecht
In de provincies Flevoland, Overijssel en Utrecht waren wij aanwezig bij netwerkbijeenkomsten gericht op de ondersteuning van sportclubs. Daar ontmoetten we diverse partners en ondersteuners in het veld. Deze waardevolle contacten helpen ons om verenigingen nóg beter te kunnen ondersteunen. Samenwerking is hierbij het sleutelwoord!

Actieve rol in sessie over het Sportakkoord
Ook bij het gesprek over de toekomst van het Sportakkoord was de BAV aanwezig. Samen met SC Everstein, die zich onlangs heeft aangesloten bij de BAV, fungeerden wij als gastheer van de sessie. Voorzitter Jeff Snippenberg deelde de uitdagingen waar zijn vereniging tegenaan loopt. In een open gesprek werd gekeken hoe het Sportakkoord in de toekomst meer van betekenis kan zijn voor verenigingen. Daarbij werd ook besproken dat de services vanuit het Sportakkoord weer aangevraagd kunnen worden – een prachtig aanbod waar verenigingen zeker gebruik van moeten maken.
Meer weten?
Bekijk het volledige aanbod op nocnsf.nl/sportakkoord/services-sportakkoord
Of neem contact op met Edwin Korenberg (accountmanager verenigingen) via ondersteuning@bav-voetbal.nl of 06-50258960.