Publicaties

Wat vindt u van ons als belangenbehartiger van het amateurvoetbal?

De BAV behartigt sinds 1946 de belangen van de amateurclubs in Nederland. In al die decennia hebben wij ons als organisatie meebewogen met de tijd om u te kunnen ondersteunen. Dat willen we blijven doen. Nieuwe (digitale) ontwikkelingen, het complexe politieke landschap en een toename van regelgeving verlangt wijzigingen in organisaties. Ook bij ons. Dat willen we binnenkort vorm gaan geven.

Voordat wij aan de slag gaan met onze interne organisatie, willen we van u weten hoe u naar ons kijkt, wat u van ons verlangt en ook wat u daarvoor over heeft. Daarom onderstaande (korte) enquĂȘte, zodat wij inzicht kunnen krijgen in uw behoeften.

Geen reacties

Laat een reactie achter

Het e-mail adres wordt niet gepubliceerd. Verplichte velden zijn gemarkeerd met een *.

Op de hoogte blijven van ons laatste nieuws?

Elke maand verstuurt de BAV een nieuwsbrief met het allerlaatste nieuws voor voetbalbestuurders. Zo'n 1.600 mensen hebben zich daar al voor ingeschreven. Vul uw gegevens in en ook u ontvangt ons laatste nieuws in uw mailbox.

'Clubs moeten eerder de juridische hulp van de BAV inschakelen'

'In de totstandkoming van de nieuwe structuur van de KNVB speelt de BAV een belangrijke rol'

'Wie doet de ingewikkelde wetgeving binnen uw club? Daar kan de BAV uitkomst in bieden'

'De positie van de BAV in het voetballandschap zal nadrukkelijker zijn dan in het verleden'